logo
» Eko-tourist » Wycieczki klubowe

Witajcie!


Ta strona to swego rodzaju pamiętnik. Jest ona przeznaczona na różnego rodzaju wspomnienia, zapiski, uwagi i fotografie związane z wycieczkami, które już się odbyły.

Chodzi nam zwłaszcza o te wyjazdy, które mają charakter towarzysko-krajoznawczy, a których cykl rozpoczął się przed laty wyjazdem na Kras Słowacko-Węgierski.
Zapraszamy do przesyłania zdjęć do galeryjki, a także nadsyłania wszelkiego rodzaju osobistych wypowiedzi - poważnych i humorystycznych, którymi chcecie się podzielić z innymi uczestnikami naszych klubowo-towarzyskich wyjazdów. Samozwańcza redakcja strony zastrzega sobie prawo selekcji materiałów.

Całkiem możliwe, że na tę stronę trafią także osoby, które jeszcze z nami nigdzie nie jeździły. Te witamy podwójnie serdecznie i zapraszamy do zapoznania się z jej zawartością.

Jeżeli Państwo stwierdzicie, że taki styl wyjazdów Wam odpowiada, to prosimy o przesłanie kilku słów na adres: dabrowski@eko-tourist.krakow.pl. Będziemy wtedy przesyłać informacje o kolejnych wycieczkach. Poczta internetowa oraz osobiste kontakty to w zasadzie jedyne kanały rozpowszechniania wiadomości o naszych imprezach, które na ogół nie są wystawiane do otwartej sprzedaży.

Piotr Dąbrowski
DrogowskazZ serdecznymi pozdrowieniami,

Anka i Piotr Dąbrowscy

Aktualności


ZAREJESTRUJ SIĘ

Można teraz przesyłać zdjęcia z klubowych wycieczek bezpośrednio na stronę. W tym celu należy się zarejestrować i zalogować. Zachęcam do skorzystania z tej możliwości.NASZE PLANY WYJAZDOWE 2019

24.04-04.05 - WYCIECZKA WULKANICZNA - okolice Neapolu i znaczny kawałek Sycylii

15.06-23.06 - KVETY A HORY - W tym roku raczej wzgórza niż góry. Zobaczymy Góry Krzemienieckie, Miodobory, jary Dniestru i Smotrycza i kawałek Roztocza – miejsca pod względem przyrodniczym bardzo wartościowe, dobre na malownicze a niezbyt forsowne przechadzki. Do tego obiekty historyczne np. Krzemieniec, Ławrę Poczajowską, Kamieniec Podolski, Chocim, Żółkiew.

30.08-08.09 - MALOWNICZA BAWARIA - Zobaczymy Ratyzbonę, Pastwę, Bamberg, fantastyczne zamki, barokowe kościoły, małe, jak z bajki miasteczka. Do tego łatwe wycieczki w Lesie Bawarskim i Alpach. Jestem przekonany, że Wam się spodoba.

08.11-11.11 - REUNION - Nie mam jeszcze pomysłu gdzie, ale chciałbym zrobić imprezę nieco bardziej wystawną, bo okazja będzie jubileuszowa.

Piotr

COPYRIGHT © ANNA DĄBROWSKA 2008