logo
» Eko-tourist » Wycieczki klubowe

Witajcie!


Ta strona to swego rodzaju pamiętnik. Jest ona przeznaczona na różnego rodzaju wspomnienia, zapiski, uwagi i fotografie związane z wycieczkami, które już się odbyły.

Chodzi nam zwłaszcza o te wyjazdy, które mają charakter towarzysko-krajoznawczy, a których cykl rozpoczął się przed laty wyjazdem na Kras Słowacko-Węgierski.
Zapraszamy do przesyłania zdjęć do galeryjki, a także nadsyłania wszelkiego rodzaju osobistych wypowiedzi - poważnych i humorystycznych, którymi chcecie się podzielić z innymi uczestnikami naszych klubowo-towarzyskich wyjazdów. Samozwańcza redakcja strony zastrzega sobie prawo selekcji materiałów.

Całkiem możliwe, że na tę stronę trafią także osoby, które jeszcze z nami nigdzie nie jeździły. Te witamy podwójnie serdecznie i zapraszamy do zapoznania się z jej zawartością.

Jeżeli Państwo stwierdzicie, że taki styl wyjazdów Wam odpowiada, to prosimy o przesłanie kilku słów na adres: dabrowski@eko-tourist.krakow.pl. Będziemy wtedy przesyłać informacje o kolejnych wycieczkach. Poczta internetowa oraz osobiste kontakty to w zasadzie jedyne kanały rozpowszechniania wiadomości o naszych imprezach, które na ogół nie są wystawiane do otwartej sprzedaży.

Piotr Dąbrowski
DrogowskazZ serdecznymi pozdrowieniami,

Anka i Piotr Dąbrowscy

Aktualności


ZAREJESTRUJ SIĘ

Można teraz przesyłać zdjęcia z klubowych wycieczek bezpośrednio na stronę. W tym celu należy się zarejestrować i zalogować. Zachęcam do skorzystania z tej możliwości.NASZE PLANY WYJAZDOWE 2020

14.04-19.04 - wycieczka wielkanocna tym razem na tulipany do Holandii plus zwiedzanie Gandawy (Belgia). Wyjazd potwierdzony, szczegóły można poznać na http://www.eko-tourist.krakow.pl/wycieczka_holandia_keukenhof.php

01.05-03.05 - wycieczka przyrodnicza - na Pogórze Przemyskie, ze szczególnym uwzględnieniem starań o utworzenie Turnickiego Parku Narodowego

10.06-14.06 - KVETY a HORY - Tym razem celujemy w Beskid Morawsko-Śląski (Republika Czeska)

03.09-13.09 - wyjazd górski do Grecji

17.09-28.09 - wycieczka krajoznawcza do Portugalii

Okolice 11.11 - tradycyjny REUNION

Piotr

COPYRIGHT © ANNA DĄBROWSKA 2008