logo
» Eko-tourist » Wycieczki klubowe

Witajcie!


Ta strona to swego rodzaju pamiętnik. Jest ona przeznaczona na różnego rodzaju wspomnienia, zapiski, uwagi i fotografie związane z wycieczkami, które już się odbyły.

Chodzi nam zwłaszcza o te wyjazdy, które mają charakter towarzysko-krajoznawczy, a których cykl rozpoczął się przed laty wyjazdem na Kras Słowacko-Węgierski.
Zapraszamy do przesyłania zdjęć do galeryjki, a także nadsyłania wszelkiego rodzaju osobistych wypowiedzi - poważnych i humorystycznych, którymi chcecie się podzielić z innymi uczestnikami naszych klubowo-towarzyskich wyjazdów. Samozwańcza redakcja strony zastrzega sobie prawo selekcji materiałów.

Całkiem możliwe, że na tę stronę trafią także osoby, które jeszcze z nami nigdzie nie jeździły. Te witamy podwójnie serdecznie i zapraszamy do zapoznania się z jej zawartością.

Jeżeli Państwo stwierdzicie, że taki styl wyjazdów Wam odpowiada, to prosimy o przesłanie kilku słów na adres: dabrowski@eko-tourist.krakow.pl. Będziemy wtedy przesyłać informacje o kolejnych wycieczkach. Poczta internetowa oraz osobiste kontakty to w zasadzie jedyne kanały rozpowszechniania wiadomości o naszych imprezach, które na ogół nie są wystawiane do otwartej sprzedaży.

Piotr Dąbrowski
DrogowskazZ serdecznymi pozdrowieniami,

Anka i Piotr Dąbrowscy

Aktualności


ZAREJESTRUJ SIĘ

Można teraz przesyłać zdjęcia z klubowych wycieczek bezpośrednio na stronę. W tym celu należy się zarejestrować i zalogować. Zachęcam do skorzystania z tej możliwości.NASZE PLANY WYJAZDOWE 2018

Plany na 2018 rok są trochę skromniejsze niż zazwyczaj. Z powodu niekorzystnego harmonogramu zajęć, nie jestem w stanie poświęcić więcej czasu na organizowanie wyjazdów.

Proponuję:

4-8 kwietnia - "Parki i Pałace" przyrodnicza wycieczka wielkanocna do południowej i środkowej Wielkopolski (po Poznań).

26 kwietnia - 6 maja - wycieczka krajoznawcza do Armenii, z zahaczeniem o Gruzję. Zasadniczo grupa jest już skompletowana, ale zawsze mogą się pojawić jakieś roszady.

28 kwietnia - 6 maja - alternatywna wycieczka krajoznawcza na Istrię i Kras.

30 maja (po południu) - 3 czerwca - tradycyjne KVETY A HORY. Terenu zwiedzania jeszcze nie obmyśliłem.

Być może jeszcze coś zaproponuję na wczesną jesień, ale to się dopiero okaże.

26-28 października - Ponieważ w 2018 r. 11 listopada wypada w niedzielę i niczego się w związku z tym nie zyskuje, to REUNION mam zamiar zrobić w ostatni weekend października.

Piotr

COPYRIGHT © ANNA DĄBROWSKA 2008