logo
» Eko-tourist » Wycieczki klubowe

Witajcie!


Ta strona to swego rodzaju pamiętnik. Jest ona przeznaczona na różnego rodzaju wspomnienia, zapiski, uwagi i fotografie związane z wycieczkami, które już się odbyły.

Chodzi nam zwłaszcza o te wyjazdy, które mają charakter towarzysko-krajoznawczy, a których cykl rozpoczął się przed laty wyjazdem na Kras Słowacko-Węgierski.
Zapraszamy do przesyłania zdjęć do galeryjki, a także nadsyłania wszelkiego rodzaju osobistych wypowiedzi - poważnych i humorystycznych, którymi chcecie się podzielić z innymi uczestnikami naszych klubowo-towarzyskich wyjazdów. Samozwańcza redakcja strony zastrzega sobie prawo selekcji materiałów.

Całkiem możliwe, że na tę stronę trafią także osoby, które jeszcze z nami nigdzie nie jeździły. Te witamy podwójnie serdecznie i zapraszamy do zapoznania się z jej zawartością.

Jeżeli Państwo stwierdzicie, że taki styl wyjazdów Wam odpowiada, to prosimy o przesłanie kilku słów na adres: dabrowski@eko-tourist.krakow.pl. Będziemy wtedy przesyłać informacje o kolejnych wycieczkach. Poczta internetowa oraz osobiste kontakty to w zasadzie jedyne kanały rozpowszechniania wiadomości o naszych imprezach, które na ogół nie są wystawiane do otwartej sprzedaży.

Piotr Dąbrowski
DrogowskazZ serdecznymi pozdrowieniami,

Anka i Piotr Dąbrowscy

Aktualności


ZAREJESTRUJ SIĘ

Można teraz przesyłać zdjęcia z klubowych wycieczek bezpośrednio na stronę. W tym celu należy się zarejestrować i zalogować. Zachęcam do skorzystania z tej możliwości.NASZE PLANY WYJAZDOWE 2017

10-19 marca - wyjazd na narty do Les Menuires (Trzy Doliny).

19-23 kwietnia - V przyrodnicza wycieczka wielkanocna, tym razem na Polesie z zahaczeniem o Roztocze.

28 kwietnia - 7 maja - wycieczka krajoznawcza do Ligurii z cyklu podróży po Włoszech, tym razem pod patronatem Petrarki. Możliwy wyjazd już 27 kwietnia, późnym wieczorem.

14-18 czerwca - kolejne KVETY A HORY.

koniec sierpnia - początek września: wycieczka górska do Doliny Aosty, główny cel - Park Narodowy Gran Paradiso. Bliskie spotkania z koziorożcami, kozicami i świstakami gwarantowane!

10-12 listopada - REUNION.

Bliższe informacje w komunikatach.
Zapraszamy!

COPYRIGHT © ANNA DĄBROWSKA 2008